NAPA - 600D RPET rolltop backpack
From
€6.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.81 |
|---|---|
| Net total: | €6.81 |
| Gross total: | €8.10 |
Product number:
A36-MO6998-03
Inventory:
Product information "NAPA - 600D RPET rolltop backpack"
Rolltop backpack in 600D RPET polyester with padded back and bottom reinforcement. Zippered front pocket. The lining is in 210D RPET.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 610mm |
| Length: | 320mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 47 x 40 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 40 x 40 cm |
| Width: | 130mm |
Login