NAILKIT FELT - RPET felt 6 piece manicure set
From
€1.07
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.07 |
|---|---|
| Net total: | €1.07 |
| Gross total: | €1.27 |
Product number:
A36-MO2140-07
Inventory:
Product information "NAILKIT FELT - RPET felt 6 piece manicure set"
6 piece stainless steel manicure set in rectangular RPET felt pouch.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8214 2000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 38 x 24 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 24 x 27 cm |
| Width: | 60mm |
Login