MYTRUCK - Truck shape bottle opener
From
€0.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.84 |
|---|---|
| Net total: | €0.84 |
| Gross total: | €1.00 |
Product number:
A36-MO2820-16
Inventory:
Product information "MYTRUCK - Truck shape bottle opener"
Zinc alloy bottle opener in truck shape.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 2mm |
| Length: | 89mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 35 x 19 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.8 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 19 x 16 cm |
| Width: | 31mm |
Login