MUTOOL - Stainless steel multi tool
From
€0.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.56 |
|---|---|
| Net total: | €0.56 |
| Gross total: | €0.67 |
Product number:
A36-MO2862-03
Inventory:
Product information "MUTOOL - Stainless steel multi tool"
Stainless steel multi tool cutlery. Tools includes spoon, fork, adjustable wrench, bottle opener, hex key, serrated knife, opener and positioning wrench.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8215 2010 |
| Length: | 175mm |
| Material: | Stainless Steel |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 28 x 22 x 10 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.4 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 22 x 10 cm |
| Width: | 34mm |
Login