MUSISOFT - Ear plug with silicone
From
€0.85
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.85 |
|---|---|
| Net total: | €0.85 |
| Gross total: | €1.01 |
Product number:
A36-MO7267-06
Inventory:
Product information "MUSISOFT - Ear plug with silicone"
Silicone covered earphones that help to insulate against external noise for an improved sound quality. Presented in a plastic box where the 120 cm cable can be properly stored. 2 spare silicone covers in different sizes included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 3000 |
| Height: | 19mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | PS |
| OuterCartonDimension: | 41 x 21 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.32 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 21 x 31 cm |
| Width: | 70mm |
Login