MUSISOFT C - Ear phones with silicone covers
From
€1.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.10 |
|---|---|
| Net total: | €1.10 |
| Gross total: | €1.31 |
Product number:
A36-MO2240-06
Inventory:
Product information "MUSISOFT C - Ear phones with silicone covers"
Silicone covered earphones that help to insulate against external noise for an improved sound quality. Phone-stand function. Presented in a plastic box where the 120 cm cable can be properly stored. 3 spare silicone covers in different sizes included. Connector: Type-C.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 3000 |
| Height: | 19mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 40 x 25 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.52 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 25 x 17 cm |
| Width: | 70mm |
Login