MUSIPLUG - Earphones in PS case
From
€0.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.47 |
|---|---|
| Net total: | €0.47 |
| Gross total: | €0.56 |
Product number:
A36-MO8149-06
Inventory:
Product information "MUSIPLUG - Earphones in PS case"
Earphones in PVC housed in a triangular PS case. Cable length 120 cm.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 3000 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 65mm |
| Material: | PS |
| OuterCartonDimension: | 44 x 31 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.24 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 31 x 28 cm |
| Width: | 65mm |
Login