MUSHROOM - Mushroom 3W wireless speaker
From
€3.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.15 |
|---|---|
| Net total: | €3.15 |
| Gross total: | €3.75 |
Product number:
A36-MO9506-37
Inventory:
Product information "MUSHROOM - Mushroom 3W wireless speaker"
Mushroom shaped 5.0 wireless speaker/phone stand in ABS with suction cup. 1 Rechargeable Lithium 180 mAh battery included. Including USB charging cable and 3,5 mm plug. Output data: 4 Ohm, 5V and 3W. Playing time aprox. 2h.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 50mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 32 x 32 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.52 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 32 x 33 cm |
| Width: | 55mm |
Login