MUKAVA - Aluminium electric hand warmer
From
€4.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.66 |
|---|---|
| Net total: | €4.66 |
| Gross total: | €5.55 |
Product number:
A36-MO2777-03
Inventory:
Product information "MUKAVA - Aluminium electric hand warmer"
Aluminium electric hand warmer with 3 heat levels (45°C, 50°C, 55°C) and built-in 5000mAh power bank. Dual-sided heating, Type-C input/output, USB-A and DC5V/2A output and charging cable included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | Aluminium |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 37 x 27 x 13 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 27 x 13 cm |
| Width: | 59mm |
Login