MOTI - Solar LED light motion
From
€0.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.92 |
|---|---|
| Net total: | €0.92 |
| Gross total: | €1.09 |
Product number:
A36-MO2151-03
Inventory:
Product information "MOTI - Solar LED light motion"
20 LED solar light in PP with motion and night sensors. PIR (Passive Infrared Sensor) motion sensor. CDS night sensor. Protection rating: IP 44. Battery capacity: 800 mAh.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9405 4131 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 123mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 40 x 28 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 28 x 41 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 90mm |
Login