MORO - Wireless charger in bamboo 5W
From
€13.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.35 |
|---|---|
| Net total: | €13.35 |
| Gross total: | €15.89 |
Product number:
A36-MO6139-40
Inventory:
Product information "MORO - Wireless charger in bamboo 5W"
Wireless charger device including blue LED time display alarm clock and temperature in bamboo casing. AC-DC 2 pin plug adapter included. Wireless output: DC5V/1A (5W). Not suitable for UK use. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9105 1100 |
| Height: | 32mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 42 x 34 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.88 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 34 x 15 cm |
| Width: | 75mm |
Login