MONTECOOL - Outdoor cooler bag 600D RPET
From
€10.55
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.55 |
|---|---|
| Net total: | €10.55 |
| Gross total: | €12.55 |
Product number:
A36-MO6167-03
Inventory:
Product information "MONTECOOL - Outdoor cooler bag 600D RPET"
Cooler bag or outdoor picnic backpack in 2 tone 600D RPET including 2 person table accessories. It has stainless steel knife, and PP fork, spoon and cup.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 190mm |
| Length: | 440mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 30 x 66 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 8 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.9 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 30 x 66 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 270mm |
Login