MONTE LOMO - 600D RPET backpack
From
€4.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.66 |
|---|---|
| Net total: | €4.66 |
| Gross total: | €5.55 |
Product number:
A36-MO6156-03
Inventory:
Product information "MONTE LOMO - 600D RPET backpack"
Backpack in 600D RPET with dark cords in front and reflective front panel feature. Mesh pockets on both sides.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 460mm |
| Length: | 290mm |
| Material: | RPET-PU |
| OuterCartonDimension: | 48 x 32 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 32 x 40 cm |
| Width: | 160mm |
Login