MOMENTS - Folding seat mat
From
€0.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.84 |
|---|---|
| Net total: | €0.84 |
| Gross total: | €1.00 |
Product number:
A36-KC6375-03
Inventory:
Product information "MOMENTS - Folding seat mat"
Bright coloured folding seat mat. 210D nylon with PE foam.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9404 9090 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 320mm |
| Material: | PA |
| OuterCartonDimension: | 55 x 40 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.88 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 40 x 39 cm |
| Width: | 260mm |
Login