MIZER - Perfume atomizer bottle 10 ml
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO6697-40
Inventory:
Product information "MIZER - Perfume atomizer bottle 10 ml"
Mini perfume refillable atomiser bottle with bamboo casing. Capacity: 10 ml. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9616 1010 |
| Height: | 98mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 48 x 12 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.56 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 12 x 26 cm |
| Width: | 20mm |
Login