MIST - Body mist spray 30ml
From
€0.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.56 |
|---|---|
| Net total: | €0.56 |
| Gross total: | €0.67 |
Product number:
A36-MO2904-31
Inventory:
Product information "MIST - Body mist spray 30ml"
Body mist spray in 30ml PET bottle with pump and PP lid. A rich fragrance mix of plum and cassis that opens into jasmine and Brazilian orchid, settling into warm vanilla woods and soft musk.
| Colour: | Transparent Pink |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8424 8970 |
| Length: | 28mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 31 x 31 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 31 x 24 cm |
| Width: | 98mm |
Login