MIO - Bamboo luggage tag
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO2815-40
Inventory:
Product information "MIO - Bamboo luggage tag"
Bamboo luggage tag with stainless steel rope.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4421 9100 |
| Height: | 2mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Bamboo |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 36 x 26 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 800 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.8 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 26 x 25 cm |
| Width: | 50mm |
Login