MIMBRE PLUS - Wicker picnic basket 4 people
From
€36.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €36.77 |
|---|---|
| Net total: | €36.77 |
| Gross total: | €43.76 |
Product number:
A36-MO6194-40
Inventory:
Product information "MIMBRE PLUS - Wicker picnic basket 4 people"
Wicker 4 person picnic basket set with 4 stainless steel spoons, forks and knives, 4 ceramic plates, 4 glasses, 1 bottle openner and 4 polycotton napkins.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8215 2010 |
| Height: | 400mm |
| Length: | 460mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 49 x 33 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.8 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 33 x 43 cm |
| Weight: | 4000g |
| Width: | 310mm |
Login