MEASURE IT - BMI measuring tape
From
€0.69
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.69 |
|---|---|
| Net total: | €0.69 |
| Gross total: | €0.82 |
Product number:
A36-MO8983-06
Inventory:
Product information "MEASURE IT - BMI measuring tape"
BMI measuring tape in ABS.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9017 8010 |
| Height: | 20mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 41 x 31 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.8 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 31 x 23 cm |
| Width: | 70mm |
Login