MATICLESS - Wireless charger 15W
From
€2.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.90 |
|---|---|
| Net total: | €2.90 |
| Gross total: | €3.45 |
Product number:
A36-MO2242-40
Inventory:
Product information "MATICLESS - Wireless charger 15W"
Wireless charger 15W in recycled ABS and bamboo top. Car tire design. Connect device to your computer, place smartphone on it and let it charge. Output: DC 9V/1.10A (15W) for quick charging.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 10mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 40 x 25 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 25 x 26 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 90mm |
Login