MATIC - Wireless speaker tire shaped
From
€5.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.00 |
|---|---|
| Net total: | €5.00 |
| Gross total: | €5.95 |
Product number:
A36-MO2210-40
Inventory:
Product information "MATIC - Wireless speaker tire shaped"
Car Tire shaped 5.3 wireless 3W speaker in recycled ABS with bamboo detail and cotton rope handle. 400 mAh rechargeable battery.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 38mm |
| Length: | 950mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 40 x 23 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.36 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 23 x 24 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 90mm |
Login