MASKSET - Travel set in paper tube box
From
€0.73
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.73 |
|---|---|
| Net total: | €0.73 |
| Gross total: | €0.87 |
Product number:
A36-MO2472-13
Inventory:
Product information "MASKSET - Travel set in paper tube box"
Travel set including elastic polyester eye mask and EVA earplugs. Packed in a paper tube box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9010 |
| Length: | 35mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 37 x 37 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 37 x 33 cm |
| Width: | 102mm |
Login