MALDI - Recycled duffle bag 320 gr/m²
From
€5.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.35 |
|---|---|
| Net total: | €5.35 |
| Gross total: | €6.37 |
Product number:
A36-MO2482-39
Inventory:
Product information "MALDI - Recycled duffle bag 320 gr/m²"
Duffle bag in recycled fabrics (60% recycled cotton, 40% recycled polyester) in 320 gr/m² with handle natural cotton webbing and an adjustable and detachable shoulder strap.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 240mm |
| Length: | 490mm |
| Material: | RPET-Recycled Cotton |
| OuterCartonDimension: | 51 x 38 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 38 x 37 cm |
| Width: | 260mm |
Login