MAKAN - Lunch box with cutlery in PP
From
€2.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.27 |
|---|---|
| Net total: | €2.27 |
| Gross total: | €2.70 |
Product number:
A36-MO6646-03
Inventory:
Product information "MAKAN - Lunch box with cutlery in PP"
Two-tier PP lunch box with matching cutlery set and a handle.Total capacity : 1000 ml
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 9000 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 43 x 33 x 77 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.68 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 33 x 77 cm |
| Width: | 140mm |
Login