MAGEVEL - Magnetic level ABS key ring
From
€0.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.82 |
|---|---|
| Net total: | €0.82 |
| Gross total: | €0.98 |
Product number:
A36-MO2467-37
Inventory:
Product information "MAGEVEL - Magnetic level ABS key ring"
Magnetic double spirit level in ABS with keyring.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9031 8020 |
| Height: | 18mm |
| Length: | 76mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 34 x 24 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 24 x 26 cm |
| Width: | 43mm |
Login