MAFRIO - Cooler backpack in 600D RPET
From
€6.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.38 |
|---|---|
| Net total: | €6.38 |
| Gross total: | €7.59 |
Product number:
A36-MO2971-04
Inventory:
Product information "MAFRIO - Cooler backpack in 600D RPET"
Cooler backpack in 600D RPET polyester with padded adjustable shoulder straps, PEVA lining, and 5mm PE foam. Includes front pocket and two side mesh pockets. Capacity: 9L.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 390mm |
| Length: | 275mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 41 x 41 x 60 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 41 x 60 cm |
| Width: | 180mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.