MADEROS - Carpenters pencil with ruler
From
€0.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.09 |
|---|---|
| Net total: | €0.09 |
| Gross total: | €0.11 |
Product number:
A36-MO8686-40
Inventory:
Product information "MADEROS - Carpenters pencil with ruler"
Wooden carpenters pencil with 14 cm ruler.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1090 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 38 x 27 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.7 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 27 x 20 cm |
| Width: | 10mm |
Login