MADAME - Handbag holder for your desk
From
€0.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.84 |
|---|---|
| Net total: | €0.84 |
| Gross total: | €1.00 |
Product number:
A36-IT3441-03
Inventory:
Product information "MADAME - Handbag holder for your desk"
Elegant handbag holder with a segmented foldable hook for perfect adjustment.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8302 5000 |
| Height: | 7mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 41 x 27 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.72 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 27 x 17 cm |
| Width: | 47mm |
Login