LUX LUNCH - PP lunch box with air tight lid
From
€3.07
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.07 |
|---|---|
| Net total: | €3.07 |
| Gross total: | €3.65 |
Product number:
A36-MO9759-03
Inventory:
Product information "LUX LUNCH - PP lunch box with air tight lid"
Lunch box with air tight lid made of PP both out side and inside. Microwave and dishwasher safe. Capacity 750 ml.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 9000 |
| Height: | 65mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 45 x 41 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.24 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 41 x 40 cm |
| Width: | 200mm |
Login