LUSHLET - Indoor garden with LED light
From
€11.51
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.51 |
|---|---|
| Net total: | €11.51 |
| Gross total: | €13.70 |
Product number:
A36-MO2702-06
Inventory:
Product information "LUSHLET - Indoor garden with LED light"
Indoor garden with 4 LED grow light in PP and ABS. Includes 1 pot, 1 filter/ reservoir and 1 USB cable, A/C adapter. Low voltage input: 5V. Not suitable for sale in the UK.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 220mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 25 x 21 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 4 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 1.5 |
| Outer carton dimensions: | 25 x 21 x 25 cm |
| Width: | 94mm |
Login