LUMEZO - Aluminium rechargeable torch
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO2991-60
Inventory:
Product information "LUMEZO - Aluminium rechargeable torch"
Recycled aluminium rechargeable torch with multiple light settings and zoom in/out function. Includes one replaceable 14500 lithium battery. Powerful and durable for everyday use.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 25mm |
| Material: | Aluminium |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 39 x 24 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.6 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 24 x 40 cm |
| Width: | 25mm |
Login