LUME - Aluminium torch
From
€1.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.50 |
|---|---|
| Net total: | €1.50 |
| Gross total: | €1.78 |
Product number:
A36-MO2786-03
Inventory:
Product information "LUME - Aluminium torch"
Recycled aluminium rechargeable torch 110 lumen with 3 light settings. 1 replaceable and rechargeable 14500 lithium battery 400 mAh.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 21mm |
| Material: | Aluminium |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 34 x 24 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 24 x 35 cm |
| Width: | 21mm |
Login