LOX PLUS - Lunch box 1500 ml
From
€3.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.15 |
|---|---|
| Net total: | €3.15 |
| Gross total: | €3.75 |
Product number:
A36-MO2344-27
Inventory:
Product information "LOX PLUS - Lunch box 1500 ml"
Recycled stainless steel lunch box with PP lid and 4 side clasp closure. Including separator. Capacity: 1500 ml.
| Colour: | Transparent Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 75mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | Recycled Stainless steel |
| OuterCartonDimension: | 43 x 24 x 56 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.1 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 24 x 56 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 170mm |
Login