LOX - Lunch box 850 ml
From
€2.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.10 |
|---|---|
| Net total: | €2.10 |
| Gross total: | €2.50 |
Product number:
A36-MO2343-27
Inventory:
Product information "LOX - Lunch box 850 ml"
Recycled stainless steel lunch box with PP lid and 4 side clasp closure. Capacity: 850 ml.
| Colour: | Transparent Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 190mm |
| Material: | Recycled Stainless steel |
| OuterCartonDimension: | 42 x 36 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.4 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 36 x 32 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 140mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.