LONA - Jute and canvas cooler bag 3L
From
€2.31
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.31 |
|---|---|
| Net total: | €2.31 |
| Gross total: | €2.75 |
Product number:
A36-MO2503-13
Inventory:
Product information "LONA - Jute and canvas cooler bag 3L"
Jute cooler bag with cotton strap and front pocket for 6x0,5 L bottles. Isolation material: 3 mm aluminium foil. Capacity 3L.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | IN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 240mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | Jute |
| OuterCartonDimension: | 51 x 46 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 46 x 38 cm |
| Width: | 225mm |
Login