LITE - Beech wood rechargeable torch
From
€2.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.35 |
|---|---|
| Net total: | €2.35 |
| Gross total: | €2.80 |
Product number:
A36-MO2137-40
Inventory:
Product information "LITE - Beech wood rechargeable torch"
Beech wood rechargeable torch with 5W 70 lumen ( 1 LED) light. 3 light settings and hand carry strap. Included 500 mAh battery.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Length: | 24mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 39 x 22 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.7 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 22 x 40 cm |
| Width: | 88mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.