LIT - RPET highlighter
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO2427-70
Inventory:
Product information "LIT - RPET highlighter"
Highlighter in RPET white casing.
| Colour: | Neon Yellow |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 2000 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 105mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 57 x 18 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 18 x 27 cm |
| Width: | 27mm |
Login