LISTOO+ - 15W wireless charger speaker
From
€7.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.92 |
|---|---|
| Net total: | €7.92 |
| Gross total: | €9.42 |
Product number:
A36-MO2714-03
Inventory:
Product information "LISTOO+ - 15W wireless charger speaker"
5.0 wireless speaker and 15W wireless charging in ABS and RPET fabric and black coated bamboo detail on top with mood light base. 1 Rechargeable Li-ION 1200 mAh battery included. Includes an SD card port and an AUX/ USB cable. Output data: 5W, 3 Ohm and 5V. Playing time
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Length: | 113mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 58 x 26 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.1 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 26 x 30 cm |
| Width: | 99mm |
Login