LISTOO - 15W wireless charger speaker
From
€7.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.49 |
|---|---|
| Net total: | €7.49 |
| Gross total: | €8.91 |
Product number:
A36-MO2713-03
Inventory:
Product information "LISTOO - 15W wireless charger speaker"
5.0 wireless speaker and 15W wireless charging in ABS and RPET fabric and black coated bamboo detail on top. 1 Rechargeable Li-ION 1200 mAh battery included. Includes an SD card port and an AUX/ USB cable. Output data: 5W, 3 Ohm and 5V. Playing time approx. 5h.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Length: | 108mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 57 x 24 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.7 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 24 x 43 cm |
| Width: | 92mm |
Login