LEKKER - PP lunch box 700 ml
From
€2.48
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.48 |
|---|---|
| Net total: | €2.48 |
| Gross total: | €2.95 |
Product number:
A36-MO2459-85
Inventory:
Product information "LEKKER - PP lunch box 700 ml"
PP lunch box with 2 side clasp closures and bamboo lid. Capacity 700 ml.
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 180mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 34 x 39 cm |
| Width: | 105mm |
Login