LEIRUR - 15 inch laptop backpack
From
€5.97
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.97 |
|---|---|
| Net total: | €5.97 |
| Gross total: | €7.10 |
Product number:
A36-MO2391-15
Inventory:
Product information "LEIRUR - 15 inch laptop backpack"
15inch laptop backpack in recycled washed canvas. Large front zippered pocket with inner laptop compartment. Small front zippered pocket. Two side-slip pockets. Padded back and shoulder straps, back panel and base. 450 gr/m².
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 450mm |
| Length: | 300mm |
| Material: | Recycled Cotton |
| OuterCartonDimension: | 50 x 50 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 50 x 30 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 180mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.