LEEDS - 23 inch 190T RPET umbrella
From
€7.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.06 |
|---|---|
| Net total: | €7.06 |
| Gross total: | €8.40 |
Product number:
A36-MO6265-37
Inventory:
Product information "LEEDS - 23 inch 190T RPET umbrella"
23 inch 3 fold auto open/close reversible umbrella in 190T pongee RPET. Fibre-glass ribs. Bamboo handle with cotton wrist strap. Includes matching RPET pouch. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9100 |
| Height: | 615mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 31 x 26 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.86 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 26 x 27 cm |
| Width: | 1070mm |
Login