LED PLUS - LED torch in tin box
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.78 |
|---|---|
| Net total: | €2.78 |
| Gross total: | €3.31 |
Product number:
A36-KC6860-03
Inventory:
Product information "LED PLUS - LED torch in tin box"
9 LED aluminium torch. Delivered with 3xAAA batteries and a detachable strap. Presented in tin box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 85mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 51 x 32 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.84 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 32 x 24 cm |
| Width: | 25mm |
Login