LAUGAR - Slim 15 inch laptop backpack
From
€4.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.50 |
|---|---|
| Net total: | €4.50 |
| Gross total: | €5.35 |
Product number:
A36-MO2305-03
Inventory:
Product information "LAUGAR - Slim 15 inch laptop backpack"
Slim 15 inch laptop backpack in 300D RPET with safe 180 degree opening with 210D RPET lining. Includes laptop compartment, 2 internal slip pockets, 2 internal pen pockets and 2 padded carry handles. Soft padded back and shoulder straps. Suitcase sleeve.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 410mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 35 x 50 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 35 x 50 cm |
| Width: | 290mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.