LAPTOSA - Laptop 15" roll top PU backpack
From
€9.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.38 |
|---|---|
| Net total: | €9.38 |
| Gross total: | €11.16 |
Product number:
A36-MO2581-04
Inventory:
Product information "LAPTOSA - Laptop 15" roll top PU backpack"
15 inch roll top laptop backpack in soft PU with padded back and base reinforcement with reflective strip. Waterproof zippered front pocket. 210D RPET polyester lining.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Height: | 540mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 55 x 41 x 51 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 41 x 51 cm |
| Width: | 120mm |
Login