LANY RPET - Lanyard in RPET 20 mm
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO6100-03
Inventory:
Product information "LANY RPET - Lanyard in RPET 20 mm"
Lanyard in RPET with metal hook and safety breakaway. 20mm wide. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 20mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 800 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.22 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 30 x 28 cm |
| Width: | 900mm |
Login