LANY - Lanyard hook and buckle 20 mm
From
€0.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.24 |
|---|---|
| Net total: | €0.24 |
| Gross total: | €0.29 |
Product number:
A36-MO8595-10
Inventory:
Product information "LANY - Lanyard hook and buckle 20 mm"
Lanyard with metal hook, detachable buckle and safety breakaway. 20 mm wide.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 20mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 52 x 32 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.66 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 32 x 20 cm |
| Width: | 560mm |
Login