LANSEE - Seed paper lanyard w/hook
From
€0.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.75 |
|---|---|
| Net total: | €0.75 |
| Gross total: | €0.89 |
Product number:
A36-MO6906-06
Inventory:
Product information "LANSEE - Seed paper lanyard w/hook"
Lanyard in seed paper with detachable buckle. Wildflower seeds recycled paper. 20mm wide. Including metal hook. Made in EU.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 4823 9085 |
| Length: | 900mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 52 x 25 x 8 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 150 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 1.4 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 25 x 8 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 20mm |
Login