LANNYCOT - Lanyard cotton 20mm
From
€0.22
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.22 |
|---|---|
| Net total: | €0.22 |
| Gross total: | €0.26 |
Product number:
A36-MO6708-48
Inventory:
Product information "LANNYCOT - Lanyard cotton 20mm"
Cotton lanyard with metal hook, detachable buckle and safety breakaway. 20 mm wide.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 560mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 54 x 32 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.68 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 32 x 24 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 20mm |
Login