LANCUP - Lanyard with cup holder 6cm
From
€0.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.38 |
|---|---|
| Net total: | €0.38 |
| Gross total: | €0.45 |
Product number:
A36-MO2582-03
Inventory:
Product information "LANCUP - Lanyard with cup holder 6cm"
Lanyard with silicone festival event cup holder (6 cm diameter) and PP adjustable buckle. Lanyard 20 mm wide.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 550mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 55 x 38 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 38 x 28 cm |
| Width: | 60mm |
Login